• Намалена цена
  • Ново
TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Плеер За Мерцедес Бенц CLK W209 /G - Class W463 /CLS W219 Стерео GPS Навигација
zoom_in

TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Плеер За Мерцедес Бенц CLK W209 /G - Class W463 /CLS W219 Стерео GPS Навигација

DEN 17408.00 20479.68

Износот
check Това е достапна


Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единица
Со цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,
Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас :
1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?
2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?
3. Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?
Демо Видео : https : //www.youtube.com/watch?v=NTq Jy Cwhig M&feature=youtu.be
Андроид 8.0 OS + 4 GB ROM +32 GB RAM меморија Автомобил DVD Плеер
Изборни Функции : OBD/3 G Dongle/Дигитален ТВ/DVR/DAB/TMPS/ Rearview камера
Функција Параметри
Оперативен СИСТЕМ
Андроид 7.1/8.0 систем
ПРОЦЕСОРОТ
Rockchip PX3 Quad Core/PX5 Cortex A9 Quad Octa
RAM меморија
SAMSUNG DDR3 2 GB/4 GB
i NAND
16 GB/32 GB & Главната Frenqency : 1.6 GHz
Радио
FM/AM
GPS
SIRF III
Екранот
Капацитивни и мулти-екран на допир (Оригинал Hanstar Екран )
Резолуцијата на екранот
1204*600 (За моделот доаѓа со над 7" екран)
Loader
FORYOU DL-30
Ги собереш
HITACHI 860 XH
мотор
MABUCHI
Amplifer IC
TOSHIBA 7384
DVD декодер IC
Sunplus 8202 VGQ
Радио IC
СВ TDA7706
Напојување
4*45 W
Bluetooth
Бесплатни Крило FM3507
Видео Декодер
1080 P HW
WIFI
Изградена во
Основната Функција : GPS : Поддршка серија на GPS софтвер и мапа на мрежата. DVD : Поддршка на OSD Допир Функција(DVD/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD) AM/FM Радио : RDS функција и за поддршка на заштеда на 30 станици. Дигитални ТВ Функција : Поддршка ДИГИТАЛНА-T/ISDB/ATSC (изборен) Bluetooth Handsfree : Поддршка Кинески/англиски именик, дневникот на повици, музика игра, и Bluetooth за пренос на податоци. WIFI : Безжичен интернет пристап и "жешко" место функцијата за споделување. Филм Формат : Поддршка на сите Андроид видео клиповите, стриминг медиа играње и 1080 P видео декодер, како што се MPEG-1/2/4,H264,RMVB,Div X, итн Музика Формат : Поддршка за MP3,WMA,WAV,AC3,OGG,FLAC, итн, и со мрежа аудио репродукцијата. Слика Формат : Поддршка JPEG, BMP, PNG, TIFF, итн. Document Format : PDF, Word, Excel; поддршка на сите Андроид апликација софтвер. Поддршка надворешен 3 G Модул за сурфање на интернет.(опција) Canbus кутија (опција) 1 x ПОМОШЕН AV надвор, 2 x ПОМОШЕН AV-во, 1 x Subwoofer аудио-out 1 x Задна Камера за Видео Rearview систем за Поддршка две SD порти и два USB интерфејси. Под 32 G SD картичка и под 500 G USB флеш диск се достапни. Поддршка RGB осветлување; повеќе бои се на располагање. OSD Language : Поддршка за повеќе јазици (Кинески, англиски, руски, Јапонски, португалски, итн.) Автоматско осветлување затемнување во текот на ноќта го прави ноќ возењето поудобно и помага да се намали визуелна замор. Навигација, гледање филмови и уживање во музиката може да се постигне синхронизација. Слободно да се инсталираат апликации кои можат да работат на Андроид 4.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Danish,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Ukrainian,French,Hungarian,Thai,German,Dutch,Filipino,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Објектот Тежина:
6kg
Din:
Двојно Din
Големина На Дисплеј:
7
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Од Моќ:
4*45W
Име На Модел:
РЛ-CSD-211
Интерфејс:
usb 2.0
Бренд Име:
TOPNAVI
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
7
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
500g
ROM:
16G/32G
RAM меморија:
2G/4G
Оперативен Систем:
Андроид 7.1/8.0
ПРОЦЕСОРОТ:
PX3 Quad Core/ PX5 Octa Core
RAM меморија:
DDR3 2GB/4GB
меморија:
Вграден Хард Диск
видео декодер:
1080P HW
Екранот:
Капацитивни и мулти-допир scree
loader:
FORYOU DL-30
DVD декодер IC:
Sunplus 8202VGQ
Изборни Функции:
OBD/3G dongle/Дигитален ТВ/DVR/DAB/TMPS/ Rearview камера
Гарантен период:
една година

Слична стока во категоријата..