• Намалена цена
  • Ново
QILEJVS за Миење Шише Капаче За Peugeot 3008 407 5008 Citroen C5 C6 OE 643237 -m18
zoom_in

QILEJVS за Миење Шише Капаче За Peugeot 3008 407 5008 Citroen C5 C6 OE 643237 -m18

DEN 70.00 77.28

Износот
check Това е достапна


QILEJVS за Миење Шише Капаче За Peugeot 3008 407 5008 Citroen C5 C6 OE 643237
Fitment : (За Референца Само)
Citroen C5 C6
Peugeot 3008 407 5008
Спецификации :
Дел Број : 643237
Материјал : Пластика
Боја : Сина
Дијаметар : 5.3 cm/2.09"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот Вклучува :
1 x Шофершајбната за Миење Капа и Маска

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
1AA900282
Објектот Тежина:
10g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
QILEJVS

Слична стока во категоријата..