• Намалена цена
  • Ново
200Pcs (100Pair) Авто Автомобил пластични клипови и автомобил сврзувачки елементи пред Лево + Право на браник заградата за nissan tiida Висок Квалитет
zoom_in

200Pcs (100Pair) Авто Автомобил пластични клипови и автомобил сврзувачки елементи пред Лево + Право на браник заградата за nissan tiida Висок Квалитет

DEN 8597.00 9552.00

Износот
check Това е достапна


100% Сосема Нов
100 Предниот Лев +100 Право на браник заградата за nissan tiida

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg

Слична стока во категоријата..