• Намалена цена
  • Ново
QILEJVS 50 Компјутери Вратата Стража Плоча Клип За Hyundai Elantra Tucson Cerato Sportage Seahorse-m18
zoom_in

QILEJVS 50 Компјутери Вратата Стража Плоча Клип За Hyundai Elantra Tucson Cerato Sportage Seahorse-m18

DEN 55.00 60.96

Износот
check Това е достапна


QILEJVS 50 Компјутери Вратата Стража Плоча Клип За Hyundai Elantra Tucson Cerato Sportage Seahorse
Карактеристики :
Погоден за Hyundai Elantra Tucson Cerato Sportage Seahorse
Совршен за да го замените стариот или се користи еден
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Жолто+Црна
Вкупна Висина : 14.5 мм/0.57"
Количина : 50 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот Вклучува :
50 x Guard Плоча Клипови

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
30g
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
1AA900190
Објектот Висина:
1.45cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
QILEJVS

Слична стока во категоријата..