• Намалена цена
  • Ново
QILEJVS Автомобил Заклучување со Pin Капа Постави w/ База За Мицубиши Pajero Montero V31 V32 V33 V43 99-00-m18
zoom_in

QILEJVS Автомобил Заклучување со Pin Капа Постави w/ База За Мицубиши Pajero Montero V31 V32 V33 V43 99-00-m18

DEN 33.00 36.96

Износот
check Това е достапна


Автомобил Заклучување со Pin Капа Постави w/ База За Мицубиши Pajero Montero V31 V32 V33 V43 99-00
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Fitment :
Погоден за Мицубиши Pajero Montero V31 V32 V32 V43 V21 W V23 W V23 W V23 V24 V24 V V24 W V24 WG V25 W V26 V26 W V26 W V26 WG V32 W V43 W V43 W V44 W V44 WG V46 W V46 WG V47 WG V55 W
Спецификации :
Тип : Автоматско Заклучување Со Pin Капа Сет
Боја : Црна
Количина : 2 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот Вклучува :
2 x Автомобил Врата Заклучување со Pin Капа Со Држачот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
1AA900303
Објектот Тежина:
15g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
QILEJVS

Слична стока во категоријата..