• Намалена цена
  • Ново
QILEJVS 10x Авто Fastener Кат Мат Фиксна Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 Passat CC Tiguan Нови Touran-m18
zoom_in

QILEJVS 10x Авто Fastener Кат Мат Фиксна Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 Passat CC Tiguan Нови Touran-m18

DEN 95.00 105.60

Износот
check Това е достапна


10x Авто Fastener Кат Мат Фиксна Клип За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 Passat CC Tiguan Нови Touran
Карактеристики :
100% Сосема нов, не се користи.
Светла боја, добри и квалитетни и издржливи.
Широко се користи за автомобили за крилата, браник, вратата или други површината на автомобил.
Висок квалитет, издржливи и долготрајни пластичен материјал.
Fitment : за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 Passat CC Tiguan Touran Нови Touran
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Глава Дијаметар : 35.5 mm/1.4"
Матични Должина : 14mm/0.55"
Фитинг Дупка со Дијаметар : 8.8 mm/0.35"
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот Вклучува :
10 x Кат Мат Фиксна Клип

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
1AA900295
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
63g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Должина:
1.4cm

Слична стока во категоријата..