• Намалена цена
  • Ново
ЈП кожа 6N еден кристално бакар 105 основни треска DIY слушалки надградба линија супстрат (дијаметар 1.2 mm) за Diy слушалка кабел
zoom_in

ЈП кожа 6N еден кристално бакар 105 основни треска DIY слушалки надградба линија супстрат (дијаметар 1.2 mm) за Diy слушалка кабел

DEN 1804.00 1919.52

Износот
check Това е достапна


Diy слушалка кабел ЈП кожа 6 N еден кристално бакар 105 основни треска DIY слушалки надградба линија супстрат (дијаметар 1.2 mm)
Не ткаење линија, е една линија,не се содржи на приклучокот!
ве молиме внимание нашата продавница :
исто така, ќе имаме многу попуст во нашата продавница :
ние ќе понуда добра услуга и совршен производ.ви благодариме!
Карактеристики ЈП изолирани 6 N OCC 105cores(OD : 1.2 mm) диригент ID : 0.64 кабел над дијаметар OD : 1.2 mm

Должина:
6m
Бренд Име:
QIGOM
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
Пакет 1
Примена:
Микрофон
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
Коаксијален Кабли
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Функција:
Никој
Конектор A:
Џек
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
Коаксијален Кабли

Слична стока во категоријата..