• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен Превозот 7.4*5.0 мм до 4,5*3.0 mm со Pin Bule DC Моќност Адаптер за полнење Конвертор Конектор за HP Ultrabook
zoom_in

Бесплатен Превозот 7.4*5.0 мм до 4,5*3.0 mm со Pin Bule DC Моќност Адаптер за полнење Конвертор Конектор за HP Ultrabook

DEN 245.00 272.64

Износот
check Това е достапна

Ова е сосема нов и висок квалитет на производ кој може да се конвертира круг приклучок на плоштадот connetor. Тоа е 7.4*5.0 mm Круг Џек (стар вид) да 4.5*3.0 mm Сина Plug End (нов тип) Адаптер Pigtail. Постои посебен IC внатре за HP Ultrabook. Тоа е посебна моќ конвертор-кабел за HP Ultrabook КОМПЈУТЕР како што е hp Павилјон 14 15 Netbook други иднина лаптопи кои DC влез порта е Сина. Вие треба да бидете сигурни AC адаптер напон и струја за да биде ист како вашиот оригиналот. Женски : 7.4*5.0 mm Машки : 4.5*3.0 mm Сина со Pin Можете да се поврзете овој адаптер помеѓу стариот тип круг џек да најнов лаптоп со квадратни DC влез порта.

Должина:
0.15M
Примена:
компјутер
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Функција:
Никој
Конектор A:
Џек
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
chenyang
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Број На Модел На:
F-244

Слична стока во категоријата..