• Ново
Опашката Задни светла на Jinling Fuxin 49CC,50CC,90CC,110CC Деца АТВ Qud Велосипед JLA-02-01 Делови
zoom_in

Опашката Задни светла на Jinling Fuxin 49CC,50CC,90CC,110CC Деца АТВ Qud Велосипед JLA-02-01 Делови

DEN 134.40

Износот
check Това е достапна


Опашката Задни светла на Jinling Fuxin 49 CC,50 CC,90 CC,110 CC Деца АТВ Qud Велосипед JLA-02-01 Делови
Фабрика : Jinling АТВ
Модел : JLA-02-01 ДЕЦА АТВ серија.
(Ако вашиот модел не е исто како следниве или не се направени во Jinling,не Можете да го потврдите вашиот велосипед може да се користи или не,ве Молиме контактирајте со нас)

Објектот Ширина:
6cm
Бренд Име:
JLMOTO
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
JLA-02-01-002
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
0.1kg
ОДГОВАРА АТВ ИМЕ:
КИНА 49CC 50CC 90CC 110CC ДЕЦА АТВ
АТВ МОДЕЛ:
JLA-02-01
АТВ ДЕЛОВИ ИМЕ:
Опашката Задни Светла

Слична стока во категоријата..