• Намалена цена
  • Ново
Superbat 7/16 Din ВО Серија АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер Џек Женски 7/16 DIN Џек Женски Права
zoom_in

Superbat 7/16 Din ВО Серија АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер Џек Женски 7/16 DIN Џек Женски Права

DEN 470.00 522.72

Износот
check Това е достапна


7/16 Din ВО Серија АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер Џек Да се 7/16 DIN Џек Женски Права
Категорија Конектори, Интерконекции Семејство Коаксијален, RF Адаптери -7/16 DIN Серија ВО Серија Конвертирате Од (Адаптер Крајот) 7/16 DIN Џек Да Конвертирате (Адаптер Крајот) 7/16 DIN Џек Отпорност 50 Ohm Стил Директно Монтажа Тип Слободни Виси (Во Линија)
Други видови на адаптер приклучок :

Бренд Име:
Superbat
Број На Модел На:
АД-D01-JJ-44BS00
Семејство:
Коаксијален, RF Адаптери -7/16 DIN
Пол:
Џек
Конектор Тело Стил:
Директно
Монтажа Тип:
Бесплатни Виси
Се Конвертира Од (Адаптер Крај):
7/16DIN Џек
Се Претворат Во (Адаптер Крај):
7/16 DIN Џек
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео

Слична стока во категоријата..