• Намалена цена
  • Ново
Новиот Дизајн на Глуждот Музика-Забелешка Школка од Кикирики Зајакот Петел Глувци Теле Велосипед Pandant Светла монистра Црна Кожа Јаже Anklet Накит
zoom_in

Новиот Дизајн на Глуждот Музика-Забелешка Школка од Кикирики Зајакот Петел Глувци Теле Велосипед Pandant Светла монистра Црна Кожа Јаже Anklet Накит

DEN 78.00 120.48

Износот
check Това е достапна


Опис
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Црна
Димензии : должина на Синџирот на 18-30cm Прилагодливи
Стил : Модерен,Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени :
1pc x Anklets (Како на сликата покажува)
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Производи Покаже
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на
DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days;
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата
објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
hu
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Должина:
18-30cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
Легура
Itme Тип:
Нога Anklets
Повод:
Забава,подароци,свадба,годишнина,ангажирање
Стил:
boho
Пол:
Жените Девојка Дама Невестата
Функција:
Мода , Еко-пријателски , Евтини , Обновливи
Материјал:
бакар кристално
боја:
Црна
Пакување:
1pc/торба
превозот:
7 дена брод надвор
Употреба:
Нога Anklet За Декорација

Слична стока во категоријата..