• Намалена цена
  • Ново
Чиста 925 Sterling Silver Anklet Мазна Круг Монистра Anklets За Жените Глуждот Хривнија Нога Синџир Женски Едноставен Накит
zoom_in

Чиста 925 Sterling Silver Anklet Мазна Круг Монистра Anklets За Жените Глуждот Хривнија Нога Синџир Женски Едноставен Накит

DEN 532.00 665.28

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
GOODTIME
Метали Тип:
Сребро.
Должина:
23.7+3.2cm
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
01020
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 Sterling silver
Метал Тип:
925 фунта-сребро-накит
Објектот:
Чиста Sterling Silver Anklets класичен накит
Материјал Тип:
925-Sterling-Сребрена Anklets За Жени
Погодна прилика:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Функција:
Не Исчезнува,Уникатен Дизајн,Нема Алергија
Anklet Тип:
Реално Вистински Сребро Anklets 925 Накит
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Тежина:
appr. 4.5g
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата

Слична стока во категоријата..