• Ново
Судбината Гранд Цел Гилгамеш Cosplay Костим Кимоно Возрасни Мажи Ноќта На Вештерките Карневал Носии
zoom_in

Судбината Гранд Цел Гилгамеш Cosplay Костим Кимоно Возрасни Мажи Ноќта На Вештерките Карневал Носии

DEN 6000.00

Износот
check Това е достапна


Судбината Гранд Цел Гилгамеш Cosplay Костим Кимоно Возрасни Мажи Ноќта На Вештерките Карневал Носии
Вклучувајќи : : Додатоци, Појас, Кимоно, Панталони, Врвот.Како Што Е Прикажано
Материјал : Полиестер, Сатен, Велур
Пол : Мажи/Жени
Боја : Како на сликата
Големина : XS-XXXL,Една Големина(Сопствени Направени)
Големина на Табелата : (Повеќе специфична големина на табелата подолу се фотографии) Мажи X-Small : висина 165cm/65in,градите 85-90cm/33-35in,половината 73-76cm/28-30in,хип 83-90cm/32-35in,should Width 44cm. Мала : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Should Width 46cm Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in,Треба да Ширина 48cm Големи : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in,Треба да Ширина 50cm X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in,Треба да Ширина 52cm Жените Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Should Width 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in,Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in,Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in,Треба да Ширина 42cm Ако не големина одговара, ние може да обичај прави тоа, можете да изберете " една големина "или контактирајте го продавачот .ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова,Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба. Ви благодариме!
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
судбината гранд цел
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
гилгамеш cosplay
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Гилгамеш
Материјал:
Полиестер, Сатен, Велур
Компоненти:
Како што е прикажано

Слична стока во категоријата..