• Ново
Мојот Херој Академијата Cosplay Костим Перики Midoriya Izuku Костим Аниме Cosplay Костими Бесплатен Превозот
zoom_in

Мојот Херој Академијата Cosplay Костим Перики Midoriya Izuku Костим Аниме Cosplay Костими Бесплатен Превозот

DEN 767.52

Износот
check Това е достапна


Мојот Херој Академијата Cosplay Костим Перики Midoriya Izuku Костим Аниме Cosplay Костими Бесплатен Превозот
Аниме : Мојот Херој Академијата Cosplay
Стил : Midoriya Izuku Костим
Вклучувајќи : Кошула,Топ,Здолниште(Панталони),Вратоврска
Превозот Време : 3-5 Работни Дена
Големина : S,M,L,XL,XXL
ОЕМ : Да
S(Машки) : Висина од 160-165cm Градите 79-87cm Половината 60-67cm Хип 86-92cm
M(Машки) : Висина 165-170cm Градите 87-95cm Половината 67-74cm Хип 92-98cm
L(Мажи) : Висина 170-175cm Градите 95-103cm Половината 74-81cm Хип 98-104cm
XL(Машки) : Висина 175-180cm Градите 103-111cm Половината 81-88cm Хип 104-110cm
XXL (Машки) : Висина 180-185cm Градите 111-119cm Половината 88-67cm Хип 110-116cm
S(Женски) : Висина 150-155cm Градите 75-81cm Половината 56-61cm Хип 82-88cm
M (Женски) : Висина 155-160cm Градите 81-88cm Половината 61-66cm Хип 88-93cm
L (Жени) : Висина од 160-165cm Градите 88-95cm Половината 66-71cm Хип 93-99cm
XL(Женски) : Висина 165-170cm Градите 95-103cm Половината 71-76cm Хип 99-105cm
XXL (Женски) : Висина 170-175cm Градите 103-110cm Половината 76-81cm Хип 105-111cm Информации :
Поради различни мерење на начин и локација , таму ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере!
Понекогаш боја е различно помеѓу фотографии и вистински предмети е неизбежен, можеби затоа што на различни персонален компјутер на екранот , па ако навистина ум ова , ве молиме контактирајте со нас пред да го поставите цел , ви благодариме!
Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба. Бидејќи имаме многу производи donot листата на производи во нашата продавница уште. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако
купи ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме ни e-mail ПОБРЗО.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, како начин за 15 страшно повратни информации. Ако не сте
целосно задоволни со купиле, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање (купувачот да плати за
превозот ), ние се aslo советува да се обиде други solustion. Ние се стремиме да ви даде пет ѕвездички услуги што ги
заслужуваат, 24 часа на ден и 7 дена во неделата .
Ви благодарам многу!^___^

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Мојот Херој Академиите
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SS021
Компоненти:
Панталони,Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Маица
Знаци:
Midoriya Izuku
Аниме:
Мојот Херој Академијата Cosplay
Стил:
Midoriya Izuku Костим
Вклучувајќи:
Капут,Кошула,Панталони(Здолниште),Вратоврска
Големина:
S,M,L,XL,XXL
MOQ:
1set

Слична стока во категоријата..