• Ново
Зајакот кафеава мечка цртан филм костим предлог реквизити одење кукла е кукла костим да се прилагоди.
zoom_in

Зајакот кафеава мечка цртан филм костим предлог реквизити одење кукла е кукла костим да се прилагоди.

DEN 5280.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Маскота облека за употреба
1. Различни комерцијални големи комерцијални изложби, expositions, културни настапи на отворањето и затворањето
2. На претпријатија, трговски центри, свадба компанијата слика, рекламирање, промотивни активности
3. Забава и рекреација активности на различни паркови, забавни паркови, големи градежни проекти
4. Различни големи собири, свадба фестивали, роденден партии, отворањето церемонии, училиште игри, одделот годишнината активности, карневал
5. Облека вклучува главата, телото, рацете и нозете. Шефот на маскота се направени од ПЕНА и се гледа на лицето на екранот, така луѓето се слободни да одиме.
Парична казна кашмир ткаенина Fluffes се широко се користи во кадифен играчки, кадифен ќебиња, автомобил перници, итн., природна, мека и кожа-friendly бои заштита на животната средина, свежи и природни, кожата контакт без стимулација Драги пријатели, ако се atisfied со моите производи, ве молиме запомнете да ги оставите вашите скапоцени оценување до пет - ѕвезда, ви благодарам многу! Со производот кој што треба да зборува, одам на продавачот го фалат, исто така, срце тоа? За пакување На продавница користи унифициран пакување 50 * 50 * 50 според големината на производот на вистинскиот изглед на пакувањето во Врска со превозот Ние свечено ветување дека сите стоки во плаќање во рок од 4 дена по породувањето, ако управата за потребите на некоја специјална порака

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Кафеава Мечка Маскота
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
S--XXL
Компоненти:
Панталони
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Чевли, ракавици, телото
Материјал:
EPE
Знаци:
креатура маскота костим
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук, Полиестер, Модални
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
креатура маскота костим

Слична стока во категоријата..