• Намалена цена
  • Ново
Цвет Накит Ветување прстен Soild 925 Фунта сребрен Накит AAAAA Циркон cz Ангажман свадба бенд прстени за жените Подарок
zoom_in

Цвет Накит Ветување прстен Soild 925 Фунта сребрен Накит AAAAA Циркон cz Ангажман свадба бенд прстени за жените Подарок

DEN 612.00 1200.00

Износот
check Това е достапна


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Површината Ширина:
10мм
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Печат:
s925
Главниот Камен Големина:
8мм*8мм
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка
Метал:
100% 925 Sterling Silver
Главниот Камен На Тежина:
1ct

Слична стока во категоријата..