• Намалена цена
  • Ново
DIY Колекции 6-9V ветерница Микро Моторни/ Мини Сино Лист Гребло/ Диоди/ Кабли
zoom_in

DIY Колекции 6-9V ветерница Микро Моторни/ Мини Сино Лист Гребло/ Диоди/ Кабли

DEN 145.00 181.44

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Лист Гребло Кол. : 60mm Моторни Кол. : 25мм Моторни Должина : 31mm Вратило Кол.р : 2mm Моќ Напон : 0-20 V Напон : 6-9 V Брзина : 200~6000rpm Карактеристики : 12 V Micro ветерни турбини. Моторот може да се направи обичните моќ мотор, исто така можете да plug ножеви во правец на управувано генератор моторни се направи. Нема мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Број На Модел На:
Други
Тип:
Правец На Моќ Генератор

Слична стока во категоријата..