• Ново
ДОБАР ОБЈЕКТ! (500 ЕЕЗ) (3мм) G16 Појачани Челична Носечка Топка
zoom_in

ДОБАР ОБЈЕКТ! (500 ЕЕЗ) (3мм) G16 Појачани Челична Носечка Топка

DEN 350.40

Износот
check Това е достапна


G16 Челична Носечка Топки
(3мм Дијаметар)
(500 КОМПЈУТЕРИ)
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
3мм
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура

Слична стока во категоријата..