• Ново
50M/Многу Целокупната 4.0 ММ Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Слој (3.0 MM Челичното Јаже Со 0.5 MM Слој)
zoom_in

50M/Многу Целокупната 4.0 ММ Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Слој (3.0 MM Челичното Јаже Со 0.5 MM Слој)

DEN 3360.00

Износот
check Това е достапна

50 M/Многу Целокупната 4.0 ММ Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Слој (3.0 MM Челичното Јаже Со 0.5 MM Слој)
0.3 MM-10ММ Жица Јажиња Се на Располагање за да Се ПВЦ или Најлон Обложени да Било Дијаметар и Quanity постои Ограничување, Само Нас Контакт.
Главна карактеристика :
1. Материјал : не ' Рѓосувачки челик : AISI304 и ПВЦ Пластика
2. Стандард : DIN,
3. Т/S : 1870 MPA
4. Пакување : Калеми или Ленти
Детален Опис На Производот
ПВЦ Фолија Нерѓосувачки челични јажиња :
1). стандард : DIN
2). Дијаметар : од 0.4 mm to15mm(Вкупно Дијаметар со Пластичната Фолија)
3). Со ISO и SGS Сертификат
Материјал : AISI304
Производ Ап plication :
Со светла површина, мало и магнетизам никој пукнатини на формирање, е широко се користат во кран, велосипед фитинзи, кујна и санитарен алатки, стоки полица, кафези за домашни миленичиња, гил полици, декоративни рачки и кошеви, храна и медицински машини пристапи, итн.
За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас на :
Алекс Li
Ж-Квалитет На Хардвер&Алатка Продавница
Нерѓосувачки Челични Јажиња
Одете на мојот продавницата за да ја најдете на секој хардверски
Вистински Производи Слики

Број На Модел На:
HQPC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
ПВЦ Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња:
7X7 Структура 3.0 MM Челичното Јаже Обложени да 4.0 MM
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304 и ПВЦ Пластика
Жица Јажиња и Обложување:
0.3 MM-10ММ челичното јаже се на располагање за да бидат обложени да било големина
Слој Материјал :
ПВЦ или Најлон
Пакет:
Пластични Тркала и Кутија

Слична стока во категоријата..