• Намалена цена
  • Ново
Посебно Големо На Нова Електричар Алатки Едноставна Игра Картичка Соголување Линија Жица Машина Кабел Stripper Роман Клешти
zoom_in

Посебно Големо На Нова Електричар Алатки Едноставна Игра Картичка Соголување Линија Жица Машина Кабел Stripper Роман Клешти

DEN 55.00 61.44

Износот
check Това е достапна

Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет. Оваа stripper е лесно и безбедно да се користи , удар надолу жиците на модуларни конектори. Лента извртени пар UTP/STP податоци кабли и жици и завршува жици во 110 блокови. Лесно и безбедно да се користи,удар надолу жиците на модуларни конектори. Одлично за МАЧКА-5,КАТ-5e,и МАЧКА-6 кабел за податоци. Боја : Портокал Должина : 9cm / 3.53" Пакет се Вклучени : 1 PC Кабел Машина Stripper

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
соголување нож
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик+ABS
Име:
Decrustation Клешти,Соголување нож
акција:
тесна линија, одземање, тркалање линија, crimping

Слична стока во категоријата..