• Намалена цена
  • Ново
Нови 433MHz Безжична Започне Модул Само За Нашите Безжична Сирената Погодна За Сите Аларм Систем Во Мојата Продавница
zoom_in

Нови 433MHz Безжична Започне Модул Само За Нашите Безжична Сирената Погодна За Сите Аларм Систем Во Мојата Продавница

DEN 354.00 393.60

Износот
check Това е достапна


433 MHz Безжична Започне Модул Само За Нашите Безжична Сирената
Ако ви требаат повеќе додатоци, ве молиме да ги видите на следниве линкови во детали
Според горната слика, ве молиме инсталирајте ја 315 MHz безжична Започне Модул, ако не го инсталирајте како на овој начин, безжичниот започне модул нема да работи нормално. Откако ќе го инсталирате точни, кога системот се разоружаат / arm / аларм , тоа ќе испрати безжична знак на безжична сирената. Ако вашиот аларм систем вграден безжичен започне модул, не ви е потребна.
1 * 433 MHz Започне Модул (Батеријата не ги вклучуваат - 12 V 23 A батеријата) Превозот : Ако сте од Русија, ве молиме оставете ги вашите полно име за мене,ви благодариме!! Понекогаш,на испорача време може да го одложи неколку дена , поради лошите временски услови или во текот на зафатен сезона, ве молиме, не грижете се. Само прашајте ме за да го одложите заштита на време.
Гаранција : Ние ќе се направи целосно тест пред да испрати овој производ, така што ќе добиете совршен производ, Сите алармот домаќин се Запечатени етикета, ве молиме не се откине етикетата. Не се сите 433 MHz додатоци компатибилен со сите 433 MHz аларм систем на пазарот. Ве молиме прашајте ме ако имате проблем. 2 Години замена гаранција, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
Услуга Време : 10 : 00 часот - 22 : 00часот во Кинески време, јас ќе ви одговори што е можно поскоро ако испратите порака во друго време,
Повратни информации : Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме оставете ме 5 ѕвезди повратни информации, јас ќе услуга подобро и подобро ! Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме да не остави негативни повратни информации и ниска оценка, затоа што тоа нема да ги реши проблемите. ако не сте задоволни, ве молиме оставете ми порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро, мислам дека сè може да се реши. (Јас може да испрати уште еден нов производ или купон).

Бренд Име:
Earykong
Број На Модел На:
MCFS-02
is_customized:
Yes
Работна Фреквенција:
433Mhz
Употреба:
Поврзете се на Безжична Сирената

Слична стока во категоријата..