• Ново
Соба бегство проп реалниот живот предност игра проп одбројувачки тајмер притиснете метал копчето за да acivate времето на одбројување од JXKJ1987
zoom_in

Соба бегство проп реалниот живот предност игра проп одбројувачки тајмер притиснете метал копчето за да acivate времето на одбројување од JXKJ1987

DEN 4752.00

Износот
check Това е достапна


Ве молиме да се одржи на вториот за да ги видиш демо видео.
Име на производ : countdown timer (Тајмер)-Решетки Екран Серија
Краток вовед
На екранот ќе одбројува кога играчите или соба сопственик притиска на копчето.Времето ќе се промени во секунда. Тоа може да се одбројува 9 часа и 59 минути во повеќето.
Производ моменти
1. Соба сопствениците може да го поставите времето за одбројување.
2. Соба сопствениците може да ги ревидира игра аудио со ТФ-картичка во контролер.
Како да го ресетирате?
Чувајте држи метал копчето за 5 секунди
Проп листа
Еден контролер
Еден метал копчето
Еден екран
Еден 12v напојување
Проп листа
Еден контролер
Еден метал копчето
Еден екран
Еден 12v напојување

Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Лозинката Тастатура:
No
Големина:
20*20*20
моќност:
12v
Видео Интерфејс:
No
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Алармот Тип:
Алармот
Јазик:
Англиски

Слична стока во категоријата..