• Намалена цена
  • Ново
Машки Сребрена Sequins Јакна Тенок Капут Вокален концерт пејачка Ѕвезда фаза Облека ноќен клуб Бар Рок Панк танчерка перформанси Носии
zoom_in

Машки Сребрена Sequins Јакна Тенок Капут Вокален концерт пејачка Ѕвезда фаза Облека ноќен клуб Бар Рок Панк танчерка перформанси Носии

DEN 3606.00 4939.20

Износот
check Това е достапна


Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Sequined
Тип:
Тенок
Стил:
Панк Стилот
Бренд Име:
LOBUDEK
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Едно Копче
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат
Маскирани:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
боја:
сребрена
користат за:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб,пејач
Ткаенина Тип:
плетени ткаенини
Стил:
новина мода плима ноќен клуб,личност,специјални,тенок
користат за:
пејачка, танчерка матурска бар партија фаза носи перформанси,шоу,ноќен клуб
Направи во:
Кина

Слична стока во категоријата..