• Намалена цена
  • Ново
Плус 10XL 8XL 6XL 5XL Машка Јакна Грб Мажите 2018 Пролет Бизнис Секојдневен Облека Лето Тенка Windbreaker Mens Црна Самоубиец Јакни
zoom_in

Плус 10XL 8XL 6XL 5XL Машка Јакна Грб Мажите 2018 Пролет Бизнис Секојдневен Облека Лето Тенка Windbreaker Mens Црна Самоубиец Јакни

DEN 3120.00 3284.16

Износот
check Това е достапна


Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Број На Модел На:
K822

Слична стока во категоријата..