• Намалена цена
  • Ново
2018 Пролет и Есен Нови Мажите Воена Униформа Памучна Јакна Палта машки Тенок Тенка Плус Големина јакни Mens Плима Облека М-6XL
zoom_in

2018 Пролет и Есен Нови Мажите Воена Униформа Памучна Јакна Палта машки Тенок Тенка Плус Големина јакни Mens Плима Облека М-6XL

DEN 2366.00 2784.00

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[45187] Топла Производи
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
FL&AEVVE
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
JH1001
Материјал:
Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..