• Намалена цена
  • Ново
Водоотпорен Индекс 15000mm Windproof Момчиња Девојчиња Јакни Топол Капут Деца Outerwear Спортски Двојно-палубата За 5-14 Години Зима
zoom_in

Водоотпорен Индекс 15000mm Windproof Момчиња Девојчиња Јакни Топол Капут Деца Outerwear Спортски Двојно-палубата За 5-14 Години Зима

DEN 1728.00 2159.52

Износот
check Това е достапна


Лагер

Дете НИ Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
onepoem
Број На Модел На:
YJ-1011
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Платно
Облека Должина:
Редовни
боја:
Сина црвена зелена
Возраст:
5-14 години
Пол:
бебе момче девојка/деца
дизајн:
Водоотпорен Windproof Топло
Стил:
Повик/Спортски
Сезоната:
зима и есен
Висина:
120-155cm

Слична стока во категоријата..