• Намалена цена
  • Ново
Mnotht 1/6 Минг Династијата Машки Војник Не Празни Павилјон Чувари Jinyi Веи Летање Риба Облека Модел за 12in Играчка Акција Фигура Md
zoom_in

Mnotht 1/6 Минг Династијата Машки Војник Не Празни Павилјон Чувари Jinyi Веи Летање Риба Облека Модел за 12in Играчка Акција Фигура Md

DEN 1584.00 2399.52

Износот
check Това е достапна


Mnotht 1/6 Минг Династијата Машки Војник Не Празни Павилјон Чувари Jinyi Веи Летање Риба Облека Модел за 12in Играчка Акција Фигура Md
Материјал : крпа
Големина : 1/6 играчка
Употреба : 12 инчен војник играчки
Пакет : 1*летање риба облека
Answer : ___________________________ Note : Ова е додатоци за 1 : 6 војници, не се вклопуваат for1/1. Не се применуваат на реална личност
Не се вклучат и други анекс
За превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 2 работни дена откако уплатата примена. Постои следење на број со секој пакет.
2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме љубезно додадете друга 5-10 дена задоцнување.
3) да се молам ме остави порака со вашето име и презиме кога ќе го поставите цел, купувачи од Русија и Украина мора да остават име и презиме! Или не можеме да брод за што навремено! ви благодариме за вашата соработка однапред!
4)За купувачите во некои земји, дополнителни даноци и давачки може да се примени.И Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.Ви благодариме за разбирањето! Услуги на клиентите и Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек(5 ѕвезди), ако сте задоволни со нашите производи и услуги!

Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Фланелен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
1/6
Предупредување:
не одговара за 1/1
Број На Модел На:
Акција & Играчка Слика
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6

Слична стока во категоријата..