• Намалена цена
  • Ново
Mnotht 1/6 Скала Машки Војник Темно зелена Пилот униформи Conjoined облека За 12in Машки Војник Модел Играчки Акција Фигури
zoom_in

Mnotht 1/6 Скала Машки Војник Темно зелена Пилот униформи Conjoined облека За 12in Машки Војник Модел Играчки Акција Фигури

DEN 350.00 376.80

Износот
check Това е достапна

Во Парк 1/6 скала 100% Сосема Нов Пакет : 1pcs Облека Забелешка : Не се вклучуваат глава /Тело/Чевли!

Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Кадифен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
за 1/6 играчки
Предупредување:
Не За 1/1 Играчка!
Број На Модел На:
Mnotht Акција Фигура Играчка
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
Скала:
1
Тип:
акција фигура
Големина:
For 1/6 Scale

Слична стока во категоријата..