• Намалена цена
  • Ново
CARDCAPTOR САКУРА ЈАСНО КАРТИЧКА Аниме KINOMOTO САКУРА 16cm Акрилик Стојат
zoom_in

CARDCAPTOR САКУРА ЈАСНО КАРТИЧКА Аниме KINOMOTO САКУРА 16cm Акрилик Стојат

DEN 318.00 345.60

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
DULLAHAN
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Студија Канцелариски
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Големина:
M,L
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 14 години
Димензии:
за 16cm
Предупредување:
НЕ-ИСХРАНА
Број На Модел На:
CARDCAPTOR САКУРА ЈАСНО КАРТИЧКА
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Никој
Скала:
Никој

Слична стока во категоријата..