• Ново
1/6 Скала Акција Фигура PH M34 Супер Силни Машки Тело и Бетмен Бане Главата Sculpt Без Облека Одговара за Собирање на Дар
zoom_in

1/6 Скала Акција Фигура PH M34 Супер Силни Машки Тело и Бетмен Бане Главата Sculpt Без Облека Одговара за Собирање на Дар

DEN 1439.52

Износот
check Това е достапна


1/6 Скала Акција Фигура PH M34 Супер Силни Машки Тело и Бетмен Бане Главата Sculpt Без Облека Одговара за Собирање на Дар
Забелешка : не се вклучени Облека Листата : Телото *1 Раководител Sculpt *1

боја:
Главата, Главата и Телото
Возраст Опсег:
> 14 Години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Предупредување:
no
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
12,One Size
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
МАК
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
Оваа точка одговара за 12 акција фигура
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Број На Модел На:
The Dark Knight Крева Бане Човек Машки Главата Sculpt
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..