• Намалена цена
  • Ново
Lensple Трансформација ТФ 5 Последниот Витез Командант Ремек-дело Деформација Играчки Робот Акција Фигура на Модел на Подароци на Децата
zoom_in

Lensple Трансформација ТФ 5 Последниот Витез Командант Ремек-дело Деформација Играчки Робот Акција Фигура на Модел на Подароци на Децата

DEN 722.00 1017.12

Износот
check Това е достапна


Lensple Трансформација ТФ 5 Последниот Витез Командант Ремек-дело Деформација Играчки Робот Акција Фигура на Модел на Подароци на Децата
Опис :
Слика Стојат Висина е 19cm (Војаџер на Менувачот)
Авион Модел Должина Е 23cm
Пакет : Како да се избере
Материјал Направени Со ABS ПВЦ + Делумно Легури на Метал
Возраст : +6

Број На Модел На:
RB0124
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години
Mfg Серија Број:
Робот
Предупредување:
no
Верзија Тип:
Второто Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
22cm
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Скала:
1/60
Бренд Име:
Lensple
Материјал:
ПВЦ+Алуминиумски
Големина:
22cm

Слична стока во категоријата..