• Намалена цена
  • Ново
2018 Симпатична Свиња Акција Фигура Јапонски Цртан Филм Кукла За Keyrings KeyChain Чанта Торба Девојка Играчка Дете Подарок Satchel Копче Синџир
zoom_in

2018 Симпатична Свиња Акција Фигура Јапонски Цртан Филм Кукла За Keyrings KeyChain Чанта Торба Девојка Играчка Дете Подарок Satchel Копче Синџир

DEN 137.00 144.00

Износот
check Това е достапна


Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Свеж дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Предмет : Ова е ЕДЕН Сет на 1pcs Фигури Само.
Подароци : модел 1 + 1 s m сите се ll ( Бел боја, случаен испорака.)
Состојба : Нова
Материјал : ПВЦ Пластика
Големина : Околу 3 CM (H)
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Препорачана возраст : 6 Година+ 100% Квалитетот Увери се Користи за : Play игра,Собирање, Фрижидер magents како Декорација.
Најдобар Подарок За Вас : )
Answer : ___________________________ Note :
1. Бидејќи различни мерни методи или ткаенина еластичноста и други прашања, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка.
2. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
3. Ако ви треба логистика следење на информации, ве молиме одберете го режимот на транспорт "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не покажуваат логистика информации. Добредојдовте слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме!
4. Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме на соработката!
5. Со цел да се подобри клиент искуство во Русија и Шпанија, и да се скрати времето за испорака, ние надградена на логистички систем, корисниците во Русија и Шпанија може да се користат само препорачана пошта.

Бренд Име:
AIBOULLY
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Големина:
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
за 3cm
Предупредување:
> 6 години
Број На Модел На:
keychain
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Слична стока во категоријата..