• Ново
Универзална Под Табла A/C клима уред Испарувачот Комплет за Камион Ван Трактор Џип Улица / Hot Rod Гроздобер Автомобил
zoom_in

Универзална Под Табла A/C клима уред Испарувачот Комплет за Камион Ван Трактор Џип Улица / Hot Rod Гроздобер Автомобил

DEN 16632.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Овие се една целина поставени клима уред систем. Ако вашето возило не е a/c систем, тогаш овој комплет е совршен за вас.
Се обрне внимание Нашите црева се 5 метри. Ако мислите дека тие се премногу кратко, ве молиме да ни каже. Ние може да ви даде подолго црево.
Купувачот прашање :
1. Дали овој комплет одговара за моето возило?
Ова е универзална за полнење. Ако вашето возило има доволно простор за да ја инсталирате надградбата, тогаш да.
2. Како можам да ги собереш на големината?
Имаме мерење слика. Ве молиме бидете сигурни дека тие ќе одговара на големината на вашето возило.
3. Како да знам дека ми треба 12 V или 24 V?
Едно возило за 12 V батерија, две возило батеријата 24 V.
Листата :
1 x Underdash клима уред испарувачот. ( Монтажа заградата, потрошувачка црево)
1 x Sanden SD508 компресор.
1 x Кондензаторот собранието. ( Со 2 x 10inch фанови )
1 x Посува + менгеме
4 x Директно #6 приклучоци; 4 x 90 степени #6 приклучоци.
2 x Директно #8 фитинзи; 4 x 90 степени #8 приклучоци.
2 x Директно #10 фитинзи; 4 x 90 степени #10 фитинзи.
8 x #6 Челик crimping ferrule.
4 x #8 Челик crimping ferrule.
4 x #10 Челик crimping ferrule.
2 x 100 A 4 pin реле + керамички втичница.
4 x #6 црево стеги.
2 x #8 црево стеги.
2 x #10 црево стеги.
5 метри x #6 црево.
5 метри x #8 црево.
5 метри x #10 црево.
10 x #6 О-прстен.
10 x #8 О-прстен.
10 x #10 О-прстен.
Превозот :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ви благодариме за вашето разбирање.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 бизнис часа по приемот на плаќање ( со исклучок на сабота и недела ).
ПРОЗОРЦИ превозот обично трае 3-5 дена
DHL превозот обично трае 4-7 работни дена
EMS превозот обично трае 5-15 работни дена
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА , Кредитна картичка , Mastercard , Web Money , Boleto , Qiwi паричник ..итн .
Повратни информации :
Ви благодариме за вашата поддршка. Ве молиме одвојте 1 минута да го напушти 5 ѕвезда повратни информации за вашата нарачка. Било незадоволство ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти 1-3 ѕвезда повратни информации.
Враќање :
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.
Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашите плаќање
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.

Боја Име:
12V еден кул, 24V еден кул
Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Година:
2018
Специјални Функции:
Под Цртичка Клима Уред
Материјал Тип:
Алуминиум Пластични бакар...итн
Име На Модел:
Gcfix-06
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Gcfix
Објектот Тежина:
0kg
Капацитет:
13100BTU
Серпентина:
32 помине сите Алуминиум серпентина
Моторни:
80W
Префрлете:
Термостат и rotative 3-брзина компресор префрлате
квалитет:
Врвен квалитет
Експанзија Вентил:
1.5 т
volts:
12v или 24v

Слична стока во категоријата..