• Намалена цена
  • Ново
Мултифункционален Рачен Агол Мелница Полирање Сечење Рака Електрична Мелница Мелење Дрво Керамичка Плочка Метален Лим Алатки
zoom_in

Мултифункционален Рачен Агол Мелница Полирање Сечење Рака Електрична Мелница Мелење Дрво Керамичка Плочка Метален Лим Алатки

DEN 1149.00 2167.68

Износот
check Това е достапна


Превозот И Предадете 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 3. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За Царина Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
ЗА НАС
ПРОИЗВОД СКЛАДИРАЊЕ ДОВОЛНО СТАБИЛНА НАБАВКА НА СТОКИ Пекинг Easy Sup Технологија Ограничена. е глобален број на познати брендови овластен агент, компанијата сега има повеќе од 400 луѓе,фокусирајќи се на авто делови индустрија за многу години, капацитет за складирање на повеќе од 10000 метри квадратни

Моќност Тип:
Електричен
Тип:
компактен

Слична стока во категоријата..