• Намалена цена
  • Ново
2018 Африкански фустани за жени dashiki анкара стил Batik восок за печатење Партија се Облекуваат дама благодат, Вечер фустан макси фустан WY2860
zoom_in

2018 Африкански фустани за жени dashiki анкара стил Batik восок за печатење Партија се Облекуваат дама благодат, Вечер фустан макси фустан WY2860

DEN 2676.00 3344.16

Износот
check Това е достапна


2018 Африкански фустани за жени dashiki анкара стил Batik восок за печатење Партија се Облекуваат дама благодат, Вечер фустан макси фустан WY2860
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За Повратни Информации
Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние негува секој искрен и искрено купувачот.Се надеваме дека нашите долгорочна соработка.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
WY2860
Тип:
Kanga Облека
Бренд Име:
ORIENTAR
Тип На Објект:
Африкански Облека
Ткаенини:
Восок/Batik
Шема:
Печати
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип:
Dashiki
Приватна Сопствени:
Yes
се Обидел:
Yes
Сезоната:
Есен Apring
Стил:
Свадба/Партија Фустани
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL

Слична стока во категоријата..