• Ново
Среќен божиќ порцелански сад црвено дедо дизајн dinne плоча бифтек десерт, торта снек пан Европски Ameraica стил на живеење
zoom_in

Среќен божиќ порцелански сад црвено дедо дизајн dinne плоча бифтек десерт, торта снек пан Европски Ameraica стил на живеење

DEN 1416.00

Износот
check Това е достапна

Креативни порцелански Коронки прекрасна јадење златна rim dinne плоча бифтек десерт, тестенини Европската Ameraica стил на живеење Материјал : порцелан, Големина : 22.5x22.5x2.5cm (големина w,o круната) златна rim со рака боја Среќен секојдневието!Направи твојот живот повеќе шарени. Рачно изработени дизајн,балон или pin дупка не може да се избегне.Цената за плоча само.

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,LFGB,CE / ЕУ
Количина:
1
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Плоча Тип:
Чинија Супа
Број На Модел На:
17083
Обликот:
Круг
Материјал:
порцелански
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
On-стаклен

Слична стока во категоријата..