• Намалена цена
  • Ново
Креативни Црвено Керамика Правоаголна Плоча Керамички Печење Послужавник Салата Чинија AKUHOME
zoom_in

Креативни Црвено Керамика Правоаголна Плоча Керамички Печење Послужавник Салата Чинија AKUHOME

DEN 894.00 1752.00

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
AKUHOME
Плоча Тип:
ориз јадење
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Техника:
Пигментирани
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
18W8-67
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
боја:
Црвена
Апаратот:
Микробранова печка / печка / машина за миење садови / disinfector
Висок квалитет:
Здраво
Големина:
8 инчен

Слична стока во категоријата..