• Ново
Бесплатен Превозот ЕУ Plug AC Полнач Ѕид Патување Полнење Автомобил Полнач за Nokia 5100 5140 5210 5510
zoom_in

Бесплатен Превозот ЕУ Plug AC Полнач Ѕид Патување Полнење Автомобил Полнач за Nokia 5100 5140 5210 5510

DEN 143.52

Износот
check Това е достапна

Nokia голема дупка мобилните телефони се повеќе посебни, тие имаат силна селективност да ја полни главата, и мора да се обрне внимание
Погоден за Nokia 3,5 мм полнење интерфејс за на мобилен телефон
Поддржува BL-5 C и 5 B модел батерии, не поддржува BL-5 CB и 5 CA батерии (не се напишани модели на задната страна на батеријата).
Не поддржува мобилен моќ, компјутерска полнење.
Линија должина : 70cm
100% Сосема нов и висок квалитет.
Полнење преку USB Кабелот за Nokia CA-100 C
Пренослив, идеална за патување.
nput : DC 12 V/24 V
ОД СТАВИ : 5 V 500 MA Телефонот се уште може да се користи за време на полнењето.
Компактен, стилски и корисна.

Бренд Име:
mg&лу

Слична стока во категоријата..