• Ново
12V 3А 5.5*2,5 mm AC Адаптер Снабдување на Апарат за LCD Монитор ТВ 100-240V НЕ AC Кабел
zoom_in

12V 3А 5.5*2,5 mm AC Адаптер Снабдување на Апарат за LCD Монитор ТВ 100-240V НЕ AC Кабел

DEN 551.52

Износот
check Това е достапна


1.Влез : 100-240 V ~1.5 А, 50/60 Hz 2.Излез : 12 V 3А 3.Големина на Конектор : 5.5x2.5mm 4.Боја : Црна 5.Безбедност на Усогласеност : CCC / CE 6.Работна Температура : 0~40 C 7.Температура на чување : -20~60 C 8.Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација 9. Работа fo r LCD Монитор ТВ 100-240 V итн. Пакување вклучувајќи 1 x pc AC адаптер (не се вклучени AC кабел, само адаптер)
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Излезниот Напон:
12v
Број На Модел На:
12V 3А 5.5x2.5mm
Бренд Име:
dolmobile
Излезна Струја:
3A
Компатибилен Бренд:
Универзална
Пакет:
Yes

Слична стока во категоријата..