• Ново
10pcs Полначот AC 100-240V да DC 12V 7А 5.5*2,5 mm Адаптер за Полнење за LCD Монитор ТВ
zoom_in

10pcs Полначот AC 100-240V да DC 12V 7А 5.5*2,5 mm Адаптер за Полнење за LCD Монитор ТВ

DEN 6624.00

Износот
check Това е достапна


1.Влез : 100-240 V ~1.5 А, 50/60 Hz 2.Излез : 12 V 7А 3.Големина на Конектор : 5.5*2,5 mm 4.Боја : Црна 5.Безбедност на Усогласеност : CCC / CE 6.Работна Температура : 0~40 C 7.Температура на чување : -20~60 C 8.Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација Пакување вклучувајќи 10 компјутери x AC адаптер (не се вклучени AC кабел, само адаптер)
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Излезниот Напон:
12v
Бренд Име:
dolmobile
Број На Модел На:
12V 7А 5.5x2.5mm
Компатибилен Бренд:
Универзална
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
7A

Слична стока во категоријата..