• Ново
20V 4.5 НА 90W Лаптоп AC Адаптер Батерија Полнач Напојување за Леново B560 B570 B580 B940 E46A G455 G460 G460A G465 G480 G485
zoom_in

20V 4.5 НА 90W Лаптоп AC Адаптер Батерија Полнач Напојување за Леново B560 B570 B580 B940 E46A G455 G460 G460A G465 G480 G485

DEN 5567.52

Износот
check Това е достапна


Влез : 100~240 V AC 50/60 Hz
Излез : наизменична СТРУЈА 20 V 4.5 НА
Конектори дијаметар : 5.5x2.5mm
Се работи за Ле ново G480 G485 G560 G560e G565 G570 G575 G580 G585 G780, за Lenovo IDEAPAD B560 B570 B580 B940 E46 A G455 G460 G460 A G465 лаптоп и сл.
Пакување вклучувајќи
10 компјутери x AC адаптер (не се вклучени AC кабел, само адаптер)
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
dolmobile
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Излезниот Напон:
20v
Излезна Струја:
4.5 На
Број На Модел На:
20V 4.5 НА

Слична стока во категоријата..