• Ново
За BMW серија 3 E46 323i 325i 325xi 328i 330i М3 1999-2006 Одлична светла LED Багаж Багажникот Светло Светилка за Внатрешни работи Без Грешка
zoom_in

За BMW серија 3 E46 323i 325i 325xi 328i 330i М3 1999-2006 Одлична светла LED Багаж Багажникот Светло Светилка за Внатрешни работи Без Грешка

DEN 608.64

Износот
check Това е достапна


За BMW серија 3 E46 323i 325i 325xi 328i 330i М3 1999-2006 Одлична светла LED Багаж Багажникот Светло Светилка за Внатрешни работи Нема Грешка 1 парче 18 висока моќност SMD LED Багаж Товар Оддел Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја на светлина Тие промени за BMW жолтеникаво багажниот светлина на овој xenon светла бела Висока Моќност Светлина за полнење; за да одговара со најновите Европски погледнете Детали Спецификации и Карактеристики : LED type : Ултра светла 3528 ТАЈВАН Epistar SMD LED кол : 18 парчиња (по светлина) светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 168 LM (по светлина) Wattage : 2.4 W-3 W Напон : 10-30 V Објект материјал : Пластични Специјално дизајнирани за BMW Без Предупредување Грешки код, крушка-out порака за предупредување порака на табла; Без компјутер репрограмирање потребни Емитуваат 6000 K xenon Бела боја, долготраен живот Лесна инсталација, Директна замена со ОЕМ квалитет и fitment; Plug and Play, брза размена на Инстант Start-Up Време (со оригинални халоген сијалица тип измени за да се ДОВЕДЕ тип багажниот Светлина) ИЛИ (со акции опремени LED багажниот Светлина промени на посветла LED) Компатибилен За BMW 08-12 1-серија E82 / E88 (128i, 135i) 92-99 3-серија E36 (318i, 318is, 318ti, 320i, 323i, 325i, 325is, 328i, 328is, M3) 99-06 3-серија E46 (323 Ci, 323i, 325 Ci, 325i, 325xi, 328 Ci, 328i, 330 Ci, 330i, 330xi, M3) 06-11 3-серија E90 седан (325i, 325xi, 328i, 328i x Drive, 328xi, 330i, 330xi, 335d, 335i, 335i x Drive, 335xi) 07-12 3 серија купе E92 (328i, 328i x Drive, 328xi, 335i, 335i x Drive) 08-12 3-серија E90 E92 E93 М3 07-12 3-серија E93 кабриолет (328i, 335i, 335is) 97-03 5-серија E39 (525i, 528i, 530i, 540i, 540i A) 00-03 5-серија E39 M5 04-10 5-серија E60 седан (525i, 525xi, 528i, 528xi, 530i, 530xi, 535i, 535xi, 545i, 550i) 06-10 5-серија E61 туринг (530xi, 535xi) 06-10 5-серија E60 М5 11-12 5-серија F10 / F11 (528i, 535i, 535i x Drive, 550i, 550i x Drive) 04-10 6-серија E63 / E64 (645 Ci, 650i, M6) 95-01 7-серија E38 (740i, 740i L, 750i L) 02-08 7-серија E65 / E66 (745i, 745 Li, 750i, 750 Li, 760i, 760 Li, ALPINA B7) 09-12 7-серија F01 / F02 / F03 / F04 (740i, 740 Li, 750i, 750i x Drive, 750 Li, 750 Li x Drive, 760 Li, ALPINA B7, B7 L ALPINA) 00-06 X-серија E53 Х5 09-15 X-серија E84 X1 Оригиналните ОЕМ Дел Броеви : 63316962039 63316962040 63318360588 63318360112 Во цел дека овие LED светилки се 100% погоден за вашиот автомобил, ве молиме проверете ја вашата оригинална светилки и да бидат сигурни дека тие се исти облик пред да го купат. Пакетот вклучува : 1 компјутер led багажниот Светлина Багажникот светилка

Име На Модел:
За BMW серија 3 E46 323i 325i 325xi 328i 330i М3 1999-2006
Температура На Боја:
6000K
325i-Година:
2006,2001,2003,2005,2004,2002
Тип На Објект:
багажникот светилка
Бренд Име:
geerge
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
325i
Објектот Тежина:
0.1
Wattage:
3W
Lumens:
168LM
боја на светлина:
Бела
LED тип:
Ултра сјајна 3528 ТАЈВАН Epistar SMD
Функција:
Не OBC грешка
Автомобил модел:
За BMW серија 3 E46 323i 325i 325xi 328i 330i М3 1999-2006
Led Чип Производител:
Epistar
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Поплави
Тип На Објект:
Багажниот Светла / Trunk светилка

Слична стока во категоријата..