• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња 12V T10 5050 RGB LED Мулти-боја Авто Автомобил Внатрешни работи Сијалица Оптоварување Страна Strobe Табла Индикатор Светилка + Далечински Управувач
zoom_in

2 парчиња 12V T10 5050 RGB LED Мулти-боја Авто Автомобил Внатрешни работи Сијалица Оптоварување Страна Strobe Табла Индикатор Светилка + Далечински Управувач

DEN 198.00 264.48

Износот
check Това е достапна


2 парчиња T10 5050 RGB LED Мулти-боја Внатрешни работи Оптоварување Страна Светлина Strobe со Далечински Управувач
Главни Карактеристики :
- Со 6 супер RGB шарени SMD
- Ниска потрошувачка на енергија и ниска температура.
- Лесна инсталација, само plug & play.
- Површина со парична казна материјал,добри топлина отпорни и луксуз.
- Ултра сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои.
- Долготраен живот повеќе од 50 000 работни часа.
- 360 степени зрак агол дизајн може да го осветлите секој агол.
- Побрзо / исклучување време на одговор и вибрации отпорни.
Спецификации : Карактеристики :
- Со 6 супер RGB шарени SMD
- Ниска потрошувачка на енергија и ниска температура.
- Лесна инсталација, само plug & play.
- Површина со парична казна материјал,добри топлина отпорни и луксуз.
- Ултра сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои.
- Долготраен живот повеќе од 50 000 работни часа.
- 360 степени зрак агол дизајн може да го осветлите секој агол.
- Побрзо / исклучување време на одговор и вибрации отпорни. Светла Боја : RGB Напон : DC12 V Led Кол : 6 SMD Лумен : 120 Lm Светлина Агол : 360 степени Приклучок Тип : T10/192/W5 W Четири различни начини на осветлување :
- На Режим на блицот : блескави Шарени промени
- Strobe Режим : Шарени постепено се менува
- Исчезнат Режим : Шарени со блескави промени и исчезнат во и надвор
- Непречено режим : Трепка помеѓу црвена и сина Апликација : Dashhboard, страна, индикатор, инструмент-таблата, seedometer, shifter,A/C панели и други величини светлина, клима уред укажува светилка, централната конзола,внатрешни работи светлина,итн. Answer : ___________________________ Note :
- Со оглед на природата на предметот се нуди може да собере голем број на различни возило и функција. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица пред ставање ред.
- Ако тоа не светне, само флип тоа 180 степени, тогаш тоа треба да светне.
- Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Пакет Тежина : 40 G / 1.41 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 132*109*16 ММ / 5.20*4.29*0.63 Инчи Мало Пакување : Да, Блистер Пакување EPC_CLT_20 Y Пакет Вклучуваат : 2x Led Сијалица 1x Безжичен Далечински Контролер
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност.

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Бренд Име:
movflax
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Lumens:
120LM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина ( Копно )
Гаранција:
1 година
Напон:
светлината агол:

Слична стока во категоријата..