• Намалена цена
  • Ново
2x Жолтиот Килибар Бели Црвени 12Leds Камион SUV Автомобил 12V 24V Возило Led Предупредување Светилка Инженер Полицијата Итни Флеш Strobe Светлина Бар
zoom_in

2x Жолтиот Килибар Бели Црвени 12Leds Камион SUV Автомобил 12V 24V Возило Led Предупредување Светилка Инженер Полицијата Итни Флеш Strobe Светлина Бар

DEN 1485.00 2395.20

Износот
check Това е достапна


12led опасност 12 W suv камион со led чипови dc 12-24 V жолта автомобил возило светла Ширина предупредување светилка инженеринг возило Ултра-тенок Автомобил полицијата осветлување Камион неутрална светлина Флеш Strobe Светлина Бар автомобил-стил, ве Молиме да забележите, ова е два парче пакет.
Автомобил Модел : Универзален дизајн речиси секој автомобили, спортски автомобили или камиони, АТВ, UTV и друго возило. Пакет се вклучени : 2 Ултра Тенок 6 LED Автомобил Strobe Флеш Светла Флеш моделот : 18 избор флеш шема Боја : Црна Домување + Јасно Леќа LED светла Боја : Сина, Црвена Бела Жолта Напон : 12 V или 24 V Wattage : 6w 12pcs 0.5 led чип Материјал : PC Тежина : 0.35 Kg Цел Напомена : 1. На Lumens И Власт Се Теоретски Вредности, Ако се Користи Опрема За мерење, Можеби Помалку Од Ова Вредности 2. Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок. Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура.Ние нема да сноси никакви дополнителни сопствени даночни плаќање со направени во купувачот земјата.

Емитуваат Боја:
2x сина, 2x црвена, 2x бела, жолта 2x
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Објектот Тежина:
0.5kg
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
Полицијата led трепка Мини Итни Возило Предупредување Strobe Светла
Wattage:
12pcs led
Бренд Име:
Светла Производител
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
180
Влезен Напон:
10-30V 12V 24V
боја:
Сино, Црвено Жолто Бела или Двојна боја
Флеш Шема:
18 избор флеш шема
Материјал Тип:
PC
Led диоди:
со 0.5 w висока моќност led чип
Водоотпорен на сопирачките:
ip67 водоотпорен и ip65 dustproof
Моќта на предупредуваат светлина:
6W
Животен век:
60000hours
Точка име :
Led Strobe Неутрална Светлина
Fitment на stroble светлина:
Универзален дизајн речиси секој автомобили, спортски автомобили или камиони

Слична стока во категоријата..