• Ново
deechooll 11pcs Автомобил Читање Купола Светлина за Mazda 3 2004-2009), Auto LED Внатрешни работи Сијалица за Mazda 3 Б.К 04-09 Светилка додатоци
zoom_in

deechooll 11pcs Автомобил Читање Купола Светлина за Mazda 3 2004-2009), Auto LED Внатрешни работи Сијалица за Mazda 3 Б.К 04-09 Светилка додатоци

DEN 912.00

Износот
check Това е достапна


deechooll 11pcs Автомобил Читање Купола Светлина за Mazda 3 2004-2009), Auto LED Внатрешни работи Сијалица за Mazda 3 Б.К 04-09 Светилка додатоци Производ шоу
Canbus Автомобил LED Внатрешни работи светилки за MAZDA 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 само Тие Тука имате внатрешни работи сијалица за своето возило. Сите Led светилки во оваа група се прибираат Canbus Led диоди со вграден Check-Resistand.
Ова има предност од :
-Нема порака за Грешка во одборот компјутер. -Не "afterglow" со палење на исклучување. -Долг живот. -Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе инсталирате LED светилки,за да бидете сигурни дека палењето секогаш треба да биде исклучено, за било која извира во автомобил да се избегнуваат. Ве молиме обидете се да се јават на поларитетот на LED светло, ако најде дека LED светло не работи правилно по инсталација
Крстот Референца за оваа Внатрешни работи купола мапата багажникот ракавица кутија табличка резервни бели сијалица : 30922 3423 3425 DE3425 6411 6413 6418 6423 6428 6430 6451 6461 6475 6476
Она што ќе добиете ??
Пакет,11pcs автомобил led светло по многу во Оригиналниот пакет
Вклучувајќи : 1 buc LED светилки за купола Светлина 2 парчиња LED светилки за мапата Светлина 1 компјутер LED светилки за Ракавица кутија Светла 1 buc LED светилки за Багажникот Светло 2 парчиња LED светилки за Лиценца Светлина 4 парчиња LED светилки за Резервни светла
Совет : led светилки во слики како погоре е пример Led диоди се користат за нашите Колекции, тоа можеби различни ,
но, тие се точни за вашиот автомобил модел. (Вкупно : 11pcs Автомобил LED Светло)
Ова е нашиот ПРЕДВОДЕНА за вашиот референца
W hite Ладно Бела
нашите пакување за пример
Како да Инсталирате
За превозот и плаќање
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ве молиме потврдете дали Објектот ќе ги задоволат вашите побарувачката пред да го купат.
3.Ние само брод да се потврди цел адреса . Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР
вашиот превозот адреса.
Превозот Ко. можеби се промени ,но ние секогаш се избере брз и стабилен една за у .
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само .
Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се
за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците .
Тоа може да се разликуваат , особено за време на празник време .
6.ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена по уплатата , ќе ви ве молиме контактирајте со нас .

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
3-Година:
2006,2008,2004,2007,2005,2009
Име На Модел:
Б-mazda 3-11
Објектот Тежина:
0.2
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
deechooll
Mazda Модел:
3
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
Напон:
12V
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Бел Автомобил Внатрешни работи Светилки за mazda 3 2004-2009
2.Боја:
Бела /Ладно бела
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
Автомобил Внатрешни работи светилки комплет Бела за Mazda 3 2004-2009
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Мапата Купола Ракавица Кутија Багажникот Табличка Резервни сијалици Светилки
9.Сертификат:
ISO9001
10.Место на Потекло:
Кина

Слична стока во категоријата..