• Ново
CITALL 2 парчиња Лев Десен Агол Жолта Светлина Светилка за BMW Серија 3 E46 325i 325xi 330i 2002 2003 2004 2005 63137165860 63137165859
zoom_in

CITALL 2 парчиња Лев Десен Агол Жолта Светлина Светилка за BMW Серија 3 E46 325i 325xi 330i 2002 2003 2004 2005 63137165860 63137165859

DEN 2207.52

Износот
check Това е достапна

2 ПАРЧИЊА Лев Десен Агол Жолта Светлина Светилка Одговара за BMW E46 325i 325xi 330i 330xi 63 13 7 165 860 63 13 7 165 859 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Како што покажува во слика Материјал : ABS пластика Производителот Дел Број : 63 13 7 165 860, 63 13 7 165 859 Осветленост Дел Број : 63137165860,63137165859,BM2521109,BM2520109 Поставеност на Возило : Лево,Десно Објект се вклучени : 1 x Пар Агол Жолта Светлина(Лево и Право) Компатибилен Со : Одговара за BMW Серија 3 E46 325i / 325xi / 330i / 330xi 2002-2005 Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. "Опис На Производот Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. "Фото Шоу

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
325i
325i-Година:
2002 година
Бренд Име:
CITALL
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Име На Модел:
63137165860,63137165859,BM2521109,BM2520109
Објектот Тежина:
0.62 kg
Производителот Дел Број:
63 13 7 165 860, 63 13 7 165 859
Осветленост Дел Број:
63137165860,63137165859,BM2521109,BM2520109
одговара 1:
за BMW Серија 3 E46 325i 2002 2003 2004 2005
Се вклопат 2:
за BMW Серија 3 E46 325xi 2002 2003 2004 2005
Одговара 3:
за BMW Серија 3 E46 330i 2002 2003 2004 2005
Одговара 4:
за BMW Серија 3 E46 330xi 2002 2003 2004 2005

Слична стока во категоријата..