• Намалена цена
  • Ново
Tcart За Toyota Camry додатоци светилки drl Дење Работи Светло & Пак Сигнал Светлина Xenon Бели+Килибар
zoom_in

Tcart За Toyota Camry додатоци светилки drl Дење Работи Светло & Пак Сигнал Светлина Xenon Бели+Килибар

DEN 1631.00 2547.84

Износот
check Това е достапна


Купувачот Мора Да Го Прочитате
Здраво пријател Пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер. По нарачка на овој производ, ве молиме, Имајте предвид Надолу/Забелешка . Ние треба да го потврди уште еднаш дали вашиот автомобил може да се вклопи во нашиот производ. 1 . автомобил марка?? 2 . која година ?? 3 . пак сигнал светлина штекер/mdoel?? Ова е за 7440/T20/WY21 W socket
Независно истражување и развој производство
1.Ние ги користиме COBchips, Тоа е 30w/еез. Целата сијалица има 2 чипови, навистина 30w. Многу Светли. ;
2.Користете високи-температура отпорни на топлина алуминиум, водоотпорен изолација моќ линии и конектори. Производ топлина подобри и потрајни
3. Имаат многу штекер да се избере(Py21 W/BA15 S/1157/3156/3157/7443..ект), Погодни за 95% автомобил stylings.
4.Изградена е во Постојан Струја LED Драјвер,Можат ефикасно да се спречи осветлување штрајкови, моќ извира, над
тековната, во текот напон заштита, LED живот е подолго.
5. Вклучување на слаба светлина во текот на ноќта, на денот на водење светла го исклучите автоматски,Во согласност со Европските стандарди

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Camry-Година:
2009,2016,2006,2013,2005,2008,2011,2014,2007,2015,2004,2012,2010
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
Tcart
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
T20 WY20W 7440
Интерфејс Тип:
T20 (7440)
Lumens:
3000Lm
Напон:
12V/24V
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Wattage:
30W
Вати:
30w/еез
Функција:
Светилки drl&пак сигнал сите во еден
светилки drl дење работи светлина:
бела/сино/iceblue/црвена
Пак сигнал светлина:
Жолта
чип:
кочан чип, 30w/еез
Напон:
12-24V
чашката:
7440/T20/wy21w
Автомобил модел:
Camry

Слична стока во категоријата..