• Намалена цена
  • Ново
JSTOP 4PCS/set Сончево pick-up NV200 Паладин грешка Пред Задните Пак Сигнал 12-24VAC canubs P21W PY21W 1156PY led пак Светла
zoom_in

JSTOP 4PCS/set Сончево pick-up NV200 Паладин грешка Пред Задните Пак Сигнал 12-24VAC canubs P21W PY21W 1156PY led пак Светла

DEN 2367.00 3115.20

Износот
check Това е достапна


Производ модел : JSP21 W-66 SMD-2016 година
LED Type : 2016 SMD
LED П'ty : КОМПЈУТЕРИ 66 Led диоди
LED боја : Жолта
Приклучок тип : P21 W 1156 BA15 S / PY21 W BAU15 S 1156 PY
Напон : 12-30 VAC
wattage : 25 W Canbus
Електрична струја : 2 A
Lumens : 1300-1500 LM
Животниот век : 50000 часа
JSTOP 4 PCS/set Сончево pick-up NV200 Паладин 100% грешка Пред Задните Пак Сигнал 12-24 VAC canubs P21 W PY21 W 1156 PY led пак Светла
* Ви се одговори на вашата порака или e-mail во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време). * Може да се плати со Money Bookers, Виза, Мастеркард, QIWI и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
* Вашата цел ќе биде предаден во рамките на истиот или следниот работен ден по уплатата се бришат, освен ако не се лоши временски услови или неконтролирана состојба.
* Купувачот треба да се плаќаат увозни давачки и царинската наплаќаат доколку постои каква било.
* Време на испорака зависи од дестинации и други фактори. Предмети се испраќаат од Кина користење Државата Пост Воздух Mail, која достигнува повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Некои држави или области може да потрае и до 25 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Општо земено, ние обезбедуваме 3 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување, освен ако не е посебен извештај.
* Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датумот на породување.
* Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
* Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.
* Купувачот треба да го плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
* Вашето задоволство е наша цел и задоволство. Па вашите позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ако било незадоволство со нашите производи или услуги, НЕ контактирате прво. Но, ве молам не само да го оценувате ни негативни / неутрален повратни информации. Ние ќе биде многу мило да ви помогне со било каков проблем се додека не се задоволни.

Емитуваат Боја:
Жолта
X-Trail-Година:
2015,2005,2007,2012,2006,2013,2004,2002,2011,2003,2010,2008,2014
Објектот Тежина:
0.15kg
Wattage:
25W
Интерфејс Тип:
BAU15S
Nissan Модел:
X-Trail
Бренд Име:
JSTOP
Име На Модел:
JSPY21W-66SMD-2016 ГОДИНА
Напон:
12V/24V
Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Lumens:
1300-1500LM
боја:
Жолта
Напон:
12-30VAC
Животниот век:
50000H
Тип:
Ксенон Светлина Модел:
P21W 1156 BA15S / PY21W BAU15S 1156PY
Wattage:
25W
Употреба на метод:
plug and play
Тип На Објект:
Пак сигнали
Lumens:
1300-1500LM

Слична стока во категоријата..