• Ново
Замена Токи Моќ Knob Волумен Switch за Baofeng УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE УВ-82 BF-888S Серија
zoom_in

Замена Токи Моќ Knob Волумен Switch за Baofeng УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE УВ-82 BF-888S Серија

DEN 175.68

Износот
check Това е достапна

Сосема нов, добар квалитет, Големина : axial должина : 15 MM; Бунари со Дијаметар : 5 MM Отпор : A10 K Пакет : 1x Моќ Knob Волумен Switch за Baofeng Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
волумен се префрлите
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој

Слична стока во категоријата..