• Ново
НОВИОТ Панел Монтирани 3 Pin IEC 60320 C14 Влезот Машки Моќ Plug 15A AC 250V w/ осигурач носителот
zoom_in

НОВИОТ Панел Монтирани 3 Pin IEC 60320 C14 Влезот Машки Моќ Plug 15A AC 250V w/ осигурач носителот

DEN 47.52

Износот
check Това е достапна


Цената прикажана е цена(1pcs)

is_customized:
Yes
Бренд Име:
LOSUYINE
Број На Модел На:
конверзија socket

Слична стока во категоријата..